מרכז התקשורת

MEDIA CENTER

חדשות ומדיה 

UPDATES

התקבלה תביעת דיסקונט בסך 11 מיליון שקל נגד חברת ד. רוטשטיין

בית המשפט המחוזי בתל-אביב קיבל באחרונה תביעה בסך כ-11 מיליון שקל שהגיש בנק דיסקונט נגד חברת ד. רוטשטיין, בטענה כי החברה סירבה להשיב לבנק כספי מקדמה שקיבלה לשם הקמת פרויקט נדל"ן בנתניה.

עסקת מכירת מלון הדירות חוות הברון בזכרון יעקב

בית משפט המחוזי בחיפה אישר בסוף השבוע את מכירת מלון דירות הנופש חוות הברון ליוסי דלגושן תמורת 14 מיליון שקל. דלגושן, שרכש את המלון באמצעות חברת ד.ג.ר. ניו קאפיטל שבשליטתו, מתכנן להקים במתחם מלון בוטיק ומלון ספא.

11 רוכשי דירות בפרויקט סי אנד סאן תובעים 6 מיליון שקל מהיזמים, בטענה לליקויי בנייה

11 רוכשי יחידות דיור בפרויקט מלון הדירות סי אנד סאן, המצוי בסמוך לחוף הים של ת"א, הגישו אתמול (ב') לבית המשפט המחוזי בת"א תביעה בסך 6 מיליון שקל נגד היזמית ובעלת הזכויות בפרויקט - חברת סי אנד סאן ביץ' הוטלס, מרכזי שליטה - מנהלת ומתכננת הפרויקט והמעורבת בשיווקו ובפירסומו, ומשה"ב חברה לשיכון ופיתוח, שבנתה את הפרויקט.

בכירי עורכי הדין בישראל בכינוס חירום: "זוהי שעת חירום, שלטון החוק בסכנה"

עשרות עורכי דין מהשורה הראשונה של הפרקליטים בישראל התכנסו במשרד גולדפרב זליגמן. המטרה: לתכנן קמפיין להגנה על עצמאות מערכת המשפט - בדרך להשבתה של מערכת המשפט

מחאת הפרקליטים נגד יוזמות הקואליציה

ראיון עם עו"ד ברוריה לקנר בתוכנית קלמן וסג"ל | כאן 11

מה הן הסוגיות הבוערות איתן מתמודדים עו"ד המובילים של DUN'S 100

לקראת פורום המשפט של DUN'S 100 שוחחנו עם מספר עו"ד מובילים ודנו איתם על סוגיות מרכזיות בעולם המשפט הנוגעות לעיסוק היום יומי שלהם. אז למי חשוב לקדם נשים בעולם המשפט? כיצד משפרים את הסיכוי לזכות במכרזים? והאם חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי יביא למהפכה בתחום?

אלמוג כ.ד.א.י תובעת את פרשקובסקי: חייבת 22 מ' ש'

החברה הקבלנית אלמוג כ.ד.א.י הגישה לבית המשפט המחוזי בת"א תביעה שכנגד בסך 22 מיליון שקל נגד חברת הבנייה בנייני אריה פרשקובסקי, בטענה לאי-עמידה בהתחייבויות חוזיות.

עו"ד ברוריה לקנר: "כשממנים שופטים שמרנים ודתיים, זכויות אדם נפגעות"

עו"ד ברוריה לקנר מקימה את פורום המשפטניות של שדולת הנשים ויוצאת לפרק את "מועדון הגברים" של בכירי המשפט והמשק. בראיון בלעדי היא תוקפת את שרת המשפטים "שהיתה צריכה להיות בצד שלנו", מספרת על הטראומה שבגללה הפסיקה לעסוק בפלילים, וחושפת מהו הסוד האישי שנשיאת בית המשפט העליון, אסתר חיות, סייעה לה לגלות

משרד בן-שחר, לקנר מייצג את קבוצת עופר-מליסרון

משרד נוסף המטפל באינטנסיביות בעסקי קבוצת האחים עופר, הוא משרד בן-שחר-לקנר. מזה 11 שנים מטפל המשרד כריטיינר בחברת מליסרון מקבוצת האחים עופר. המשרד טיפל, בין השאר, בעיסקאות שונות של החברה, ובנושא המקרקעין שלה - ענייני מיסוי וארנונה. כן הם מטפלים בהקמת שכונת מגורים במקרקעין. עו"ד רפי שחם מהמשרד, מטפל במליסרון.

מגדלי גינדי השקיעה 18.6 מיליון שקל בשותפות פרויקטים עם אלמוג כ.ד.א.י

איחוד כוחות חדש בענף הנדל"ן - חברת מגדלי גינדי השקעות שבבעלות מנור גינדי, אורי לוי ואיל פרידמן, בנו וחתניו של הקבלן הוותיק משה גינדי, תפעל מעתה בשותפות שווה בכל הפרויקטים שלה עם חברת הבנייה אלמוג כ.ד.א.י, הנמצאת בבעלות יצחק אמסלם ובנו ויקי.

חברת מליסרון תובעת את חברת הבנייה צ.מ.ח המרמן

חברת מליסרון , הבעלים של קניון ה"קריון" בקרית ביאליק, הגישה לבית המשפט המחוזי בחיפה תביעה על סך 3.1 מיליון שקל נגד חברת הבנייה צ.מ.ח המרמן. בכתב התביעה טוענת מליסרון, באמצעות עו"ד ברוריה לקנר, כי למרות חוזה שנתחם בין הצדדים, ולמרות מפרט טכני מדויק לפיו הייתה אמורה לעבוד, לא ביצעה צ.מ.ח עבודות איטום בגג מבנה האמור לשמש את חנות מרשת "קוסמוס" בקריון.

טקסס אינסטרומנטס שכרה בניין הייטק ברעננה

טקסטט אינסטרומנטס שכרה מהיזם אלי עובדיה 2,600 מ"ר במצב מעטפת בבנין היי-טק בן 8 קומות, 10,000 מ"ר, שהוא בונה בקרית אתגרים, רעננה. טקסס אינסטרומנט, ששכרה את שתי הקומות העליונות, תשלם 12 דולר למ"ר לחודש, צמוד למדד, בחוזה ל-5 שנים, עם אופציות ל-6 שנים נוספות. עובדיה יוצג בעיסקה ע"י עו"ד רפי שחם ממשרד בן-שחר, לקנר ושות'. בבנין חניון בן 11,000 מ"ר.

להביא את רוח החלטות בג"ץ לביהמ"ש העליון

ב-22 בפברואר תתכנס הוועדה לבחירת שופטים לבחור שני שופטים לבית המשפט העליון. הרשימה כוללת 25 מועמדים מתוכם 5 נשים בלבד וכבר נשמעות הערכות, לפיהן ימונו שני שופטים ואף לא אישה אחת. בישראל 2018, באחד ממוקדי הכוח החשובים בישראל, קשה למצוא נשים. 15 שופטים מכהנים בבית המשפט העליון ורק 4 מתוכם הן נשים.

אנו מעוניינים לכבד את זכויות היוצרים של התמונות והמידע המובא באתר. משכך, כל אדם הסבור שתוכן האתר פוגע בזכויותיו, מתבקש לפנות למשרדנו בטלפון 03-6883383

התכנים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ משפטי, וכל שימוש בהם נעשה על אחריותו של המשתמש בלבד.

לוגו בן-שחר, לקנר ושות'