top of page
יד מדפדפת בטלפון חכם וברקע מחשב נייד

מרכז התקשורת

MEDIA CENTER

חדשות ומדיה 

UPDATES

לוגו YNET

קניון הראל נגד קסטרו: "לא פתחה וגם לא שילמה שכירות"

קניון הראל במבשרת ציון, באמצעות עו"ד ברוריה לקנר ממשרד בן-שחר, לקנר ושות', הגיש אתמול לבית משפט השלום בירושלים תביעה של כ-826 אלף שקל נגד רשת האופנה קסטרו השוכרת חנות בקניון. זאת בטענה כי קסטרו החליטה, בניגוד להסכמים שבינה לבין הקניון ובאופן חד-צדדי, שלא לפתוח את חנות העוגן ששכרה בקניון וכן לא שילמה דמי שכירות למאי ויוני.

לוגו DUNS 100

בכירי המשפט בתחום הליטיגציה המסחרית

"מה שהיה נכון במשך שנים לא נכון היום", אמרה עו"ד ברוריה לקנר, ממשרד בן שחר לקנר ושות'. "הדור הצעיר מבקש לעצמו חיים יותר מאוזנים ומקדש את הפנאי שלו. הפתרון הוא להרחיב את המחלקות. אם לא נתאים את עצמנו לזה נמצא את המוכשרים במקומות האחרים. אם אנחנו רוצים להשאיר נשים מוכשרות בתחום שלנו אנחנו חייבים לשנות את סגנון העבודה ולא לבקש פחות ממצוינות. כל הרעיון הוא להוריד עומס ולא לוותר על מצוינות".

לוגו כלכליסט

צו פינוי לחנות בקניון הגדול בפ"ת שלא שילמה שכירות מפרוץ המגיפה

בית המשפט קיבל את תביעת הפינוי שהגישה חברת מליסרון, בעלת הקניון, נגד בעלי חנות "לגעת באוכל" שהפסיקה לשלם שכירות ממרץ 2020 גם בתקופות שבהן הקניונים חזרו לפעילות

לוגו גלובס

מגדלי גינדי השקיעה 18.6 מיליון שקל בשותפות פרויקטים עם אלמוג כ.ד.א.י

איחוד כוחות חדש בענף הנדל"ן - חברת מגדלי גינדי השקעות שבבעלות מנור גינדי, אורי לוי ואיל פרידמן, בנו וחתניו של הקבלן הוותיק משה גינדי, תפעל מעתה בשותפות שווה בכל הפרויקטים שלה עם חברת הבנייה אלמוג כ.ד.א.י, הנמצאת בבעלות יצחק אמסלם ובנו ויקי.

+ לכתבה
לוגו גלובס

אלמוג כ.ד.א.י תובעת את פרשקובסקי: חייבת 22 מ' ש'

החברה הקבלנית אלמוג כ.ד.א.י הגישה לבית המשפט המחוזי בת"א תביעה שכנגד בסך 22 מיליון שקל נגד חברת הבנייה בנייני אריה פרשקובסקי, בטענה לאי-עמידה בהתחייבויות חוזיות.

+ לכתבה
לוגו כלכליסט

עו"ד ברוריה לקנר: "נשים עדיין נמצאות בתת ייצוג מובהק בעמדות מפתח"

עו"ד ברוריה לקנר מקימה את פורום המשפטניות של שדולת הנשים ויוצאת לפרק את "מועדון הגברים" של בכירי המשפט והמשק. בראיון בלעדי היא תוקפת את שרת המשפטים "שהיתה צריכה להיות בצד שלנו", מספרת על הטראומה שבגללה הפסיקה לעסוק בפלילים, וחושפת מהו הסוד האישי שנשיאת בית המשפט העליון, אסתר חיות, סייעה לה לגלות

לוגו גלובס

משרד בן-שחר, לקנר מייצג את קבוצת עופר-מליסרון

משרד נוסף המטפל באינטנסיביות בעסקי קבוצת האחים עופר, הוא משרד בן-שחר-לקנר. מזה 11 שנים מטפל המשרד כריטיינר בחברת מליסרון מקבוצת האחים עופר. המשרד טיפל, בין השאר, בעיסקאות שונות של החברה, ובנושא המקרקעין שלה - ענייני מיסוי וארנונה. כן הם מטפלים בהקמת שכונת מגורים במקרקעין. עו"ד רפי שחם מהמשרד, מטפל במליסרון.

+ לכתבה
לוגו כלכליסט

"דירקטורים ומנכ"לים הזהרו, משבר הקורונה חושף אתכם לאחריות אישית מוגברת"

משבר הקורונה מעמיד בסיכון אישי דירקטורים ומנכ"לים של חברות שברגע אחד נשמטה הקרקע תחת רגליהם, ומפעילות ענפה החברות עברו לאיום אסטרטגי עד כדי חדלות פירעון. עו"ד ברוריה לקנר, שותפה מייסדת וראש תחום ליטיגציה מסחרית במשרד עו"ד בן – שחר, לקנר ושות', על האחריות האישית המוגברת של דירקטורים ומנכ"לים – אחריות שעלולה לחשוף אותם לתביעות אישיות

לוגו גלובס

דעה: הגדרת הקורונה בחקיקה כופה כ"כוח עליון" אינה יכולה לעמוד במבחן חוקתי

הקריאה לתיקון חקיקה רטרואקטיבי של חוק החוזים כדי לבטל או לדחות חוזים בטענה כי הקורונה היא "כוח עליון" - היא קריאה לביצוע אקט בלתי חוקתי

לוגו גלובס

התקבלה תביעת דיסקונט בסך 11 מיליון שקל נגד חברת ד. רוטשטיין

בית המשפט המחוזי בתל-אביב קיבל באחרונה תביעה בסך כ-11 מיליון שקל שהגיש בנק דיסקונט נגד חברת ד. רוטשטיין, בטענה כי החברה סירבה להשיב לבנק כספי מקדמה שקיבלה לשם הקמת פרויקט נדל"ן בנתניה.

+ לכתבה
לוגו כלכליסט

עו”ד לקנר קבלה ש"הליטיגציה המסחרית הוא תחום מדיר נשים והמשבר הסיג אותנו לאחור"

הדברים נאמרו במסגרת הפורום השנתי של משרדים מובילים בתחומי ליטיגציה מסחרית וחדלות פרעון של חברת דן אנד ברדסטריט.

לוגו גלובס

חברת מליסרון תובעת את חברת הבנייה צ.מ.ח המרמן

חברת מליסרון , הבעלים של קניון ה"קריון" בקרית ביאליק, הגישה לבית המשפט המחוזי בחיפה תביעה על סך 3.1 מיליון שקל נגד חברת הבנייה צ.מ.ח המרמן. בכתב התביעה טוענת מליסרון, באמצעות עו"ד ברוריה לקנר, כי למרות חוזה שנתחם בין הצדדים, ולמרות מפרט טכני מדויק לפיו הייתה אמורה לעבוד, לא ביצעה צ.מ.ח עבודות איטום בגג מבנה האמור לשמש את חנות מרשת "קוסמוס" בקריון.

+ לכתבה
לוגו גלובס

טקסס אינסטרומנטס שכרה בניין הייטק ברעננה

טקסטט אינסטרומנטס שכרה מהיזם אלי עובדיה 2,600 מ"ר במצב מעטפת בבנין היי-טק בן 8 קומות, 10,000 מ"ר, שהוא בונה בקרית אתגרים, רעננה. טקסס אינסטרומנט, ששכרה את שתי הקומות העליונות, תשלם 12 דולר למ"ר לחודש, צמוד למדד, בחוזה ל-5 שנים, עם אופציות ל-6 שנים נוספות. עובדיה יוצג בעיסקה ע"י עו"ד רפי שחם ממשרד בן-שחר, לקנר ושות'. בבנין חניון בן 11,000 מ"ר.

+ לכתבה
לוגו גלובס

להביא את רוח החלטות בג"ץ לביהמ"ש העליון

ב-22 בפברואר תתכנס הוועדה לבחירת שופטים לבחור שני שופטים לבית המשפט העליון. הרשימה כוללת 25 מועמדים מתוכם 5 נשים בלבד וכבר נשמעות הערכות, לפיהן ימונו שני שופטים ואף לא אישה אחת. בישראל 2018, באחד ממוקדי הכוח החשובים בישראל, קשה למצוא נשים. 15 שופטים מכהנים בבית המשפט העליון ורק 4 מתוכם הן נשים.

לוגו כלכליסט

מי הם עורכי הדין הטובים בישראל ?

דירוג DUN’S 100 מדרג זו השנה ה־16 את משרדי עורכי הדין הטובים בישראל לפי 43 תחומי פעילות. מחלקת הליטיגציה של פירמת בן-שחר, לקנר ושות', בראשות השותפה המייסדת, עו"ד ברוריה לקנר, ממוקמת גם השנה בין משרדי הליטיגציה המובילים בישראל.

לוגו כלכליסט

"אני אף פעם לא מתעייפת מלדייק את הדברים ולנסות למקסם את התוצאה"

לקראת פרסום דירוג נישות עורכי הדין של DUN'S 100, עו"ד ברוריה לקנר בראיון מיוחד על נישת הליטיגציה המסחרית, ההיעדרות היחסית של נשים מעמדות מקבלי ההחלטות, התכונות שהובילו אותה להפוך לעו"ד מובילה, השלכות המגפה על עולם המשפט, ועל השינוי שייצר נגיף הקורונה בסביבת העבודה העתידית של עורכי הדין.

לוגו כלכליסט

מה הן הסוגיות הבוערות איתן מתמודדים עו"ד המובילים של DUN'S 100

לקראת פורום המשפט של DUN'S 100 שוחחנו עם מספר עו"ד מובילים ודנו איתם על סוגיות מרכזיות בעולם המשפט הנוגעות לעיסוק היום יומי שלהם. אז למי חשוב לקדם נשים בעולם המשפט? כיצד משפרים את הסיכוי לזכות במכרזים? והאם חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי יביא למהפכה בתחום?

לוגו דה מרקר

עסקת מכירת מלון הדירות חוות הברון בזכרון יעקב

בית משפט המחוזי בחיפה אישר בסוף השבוע את מכירת מלון דירות הנופש חוות הברון ליוסי דלגושן תמורת 14 מיליון שקל. דלגושן, שרכש את המלון באמצעות חברת ד.ג.ר. ניו קאפיטל שבשליטתו, מתכנן להקים במתחם מלון בוטיק ומלון ספא.

+ לכתבה
לוגו גלובס

11 רוכשי דירות בפרויקט סי אנד סאן תובעים 6 מיליון שקל מהיזמים, בטענה לליקויי בנייה

11 רוכשי יחידות דיור בפרויקט מלון הדירות סי אנד סאן, המצוי בסמוך לחוף הים של ת"א, הגישו אתמול (ב') לבית המשפט המחוזי בת"א תביעה בסך 6 מיליון שקל נגד היזמית ובעלת הזכויות בפרויקט - חברת סי אנד סאן ביץ' הוטלס, מרכזי שליטה - מנהלת ומתכננת הפרויקט והמעורבת בשיווקו ובפירסומו, ומשה"ב חברה לשיכון ופיתוח, שבנתה את הפרויקט.

+ לכתבה
לוגו כלכליסט

בכירי עורכי הדין בישראל בכינוס חירום: "זוהי שעת חירום, שלטון החוק בסכנה"

עשרות עורכי דין מהשורה הראשונה של הפרקליטים בישראל התכנסו במשרד גולדפרב זליגמן. המטרה: לתכנן קמפיין להגנה על עצמאות מערכת המשפט - בדרך להשבתה של מערכת המשפט

לוגו כאן 11

מחאת הפרקליטים נגד יוזמות הקואליציה

ראיון עם עו"ד ברוריה לקנר בתוכנית קלמן וסג"ל | כאן 11

אנו מעוניינים לכבד את זכויות היוצרים של התמונות והמידע המובא באתר. משכך, כל אדם הסבור שתוכן האתר פוגע בזכויותיו, מתבקש לפנות למשרדנו בטלפון 03-6883383

bottom of page